Menu

Wyszukiwanie

Wiadomości

Tradycyjnie w maju w Kielcach odbędą się targi przetwórstwa tworzyw sztucznych PLASTPOL. To już 21 edycja tych uznanych w kraju i europie targów. Będziemy zachęcali na naszym stoisku do kupowania atestowanych materiałów z naszej hurtowni stali i metali kolorowych, szczególnie stali SUPERPLAST. Bo co może być lepsze niż SUPER ? :-) W ofercie dostępne od zaraz mamy bloki do grubości 415 mm. Grubsze możemy sprowadzić z Francji.

Zapraszamy do Kielc na stoisko B-38 w dniach 23 - 26 maja.

Najbardziej aktualny Program Składu w postaci pliku do pobrania jest zawsze dostępny ze strony www.oberon.pl.

Jeżeli nie zadziała kliknięcie w poniższy obrazek, po prawo od tego tekstu w kolumnie POLECAMY STRONY znajdziesz potrzebny link.

Uwaga: nowa wersja papierowa (okładka poniżej) dostępna na stoisku OBERON Robert Dyrda podczas targów branżowych. Najbliższe to PLASTPOL Kielce, TOOLEX Sosnowiec i EUROTOOL w Krakowie.

Plik w formacie pdf ma objętość 1,99 MB.

 

Szukaj tej okładki na www.oberon.pl

Jubileuszowe XX targi PLASTPOL w Kielcach za nami. Dziękujemy wszystkim klientom, którzy zechcieli odiwedzić nasze stoisko za poświęcony czas. A że ostatniego dnia zabrakło plakatów technicznych? Zapraszamy już po wakacjach na Toolex czy Eurotool, bedzie nowa edycja plakatów, przygotowujemy też nowy Program Składu.

 

Uzupełniliśmy nasz skład o blachy narzędziowe w cienkich wymiarach, tj od 4 do 20 mm. Proszę pytać, są różne cienkie blachy narzędziowe w gatunkach TOOLOX 33, 44, 1.2311. Do tego grubość 15 mm w gatunku SUPERPLAST 400 (38HRC) i 1.2316 (30HRC).

 

Aktualny Program Składu w postaci pliku do pobrania jest dostępny ze strony www.oberon.pl

Jeżeli nie zadziała kliknięcie w obrazek, po prawo od tego tekstu w kolumnie POLECAMY STRONY znajdziesz potrzebny link.

Plik w formacie pdf ma objętość 2,5 MB.

 

Szukaj tej okładki na www.oberon.pl

Wszystkich, których interesuje cena stali narzędziowych i którzy chcą je kupić tanio z prawdziwymi atestami hutniczymi zapraszam do odwiedzenia strony:

http://www.oberon.pl/stal_cena_OBERON.htm

Na niej ceny czarno na białym!
W ramach naszej strony staramy się przybliżać gatunki stali narzędziowych dostępne na europejskim rynku. Na naszych stronach jest już ponad 100 gatunków stali plus stopy aluminiowe i miedzi. Czekamy na zapytania z Państwa strony!

Sonda

W ciągu trzech miesięcy planuję zakup:

Stal na korpusy narzędzi

Stal na wkładki form

Stal do pracy na zimno

Stal do pracy na gorąco

Stal szybkotnąca HSS

Płaskowniki szlifowane

Stopy aluminium

Stopy miedzi

Miedź do EDM

Grafit do EDM

Szlifierki do form

Elektrowrzeciona narzędziowe

Paletyzacja mocowania System 3R


Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
7683

Statystyki

Brak własnych statystyk